




Витяжний вентилятор прихованого монтажу AirRoxy dRim 100 TS BB таймер чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжний вентилятор прихованого монтажу AirRoxy dRim 100 TS BB таймер
AirRoxy dRim 100 TS BB чорний — це витяжний вентилятор прихованого монтажу чорного кольору, який стане надійним помічником у вашому домі або офісі. Пристрій дасть змогу ефективно видалити вологе повітря та неприємні запахи, забезпечуючи комфортне середовище для проживання.
Переваги вентилятора
- безшумний двигун на кулькових підшипниках
- можливість встановити в рамку вентилятора свій оздоблювальний матеріал
- ступінь захисту IP X 2
- зворотний клапан (опція) купується додатково
- потужність 11 Вт
- рівень шуму 26 дБ
- таймер затримки відключення з можливістю вибору тривалості роботи від 3 до 23 хвилин.
Розмір

Не зволікайте — замовте витяжний вентилятор прихованого монтажу AirRoxy dRim 100 TS BB прямо зараз на сайті інтернет-магазина та зробіть ваш простір комфортнішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Сталь |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Настінний, стельовий |
| Модифікація | Двигун на підшипниках |
| Зворотний клапан | Ні |
- Ціна: 4 221 ₴



